Доставка

1. Доставка власною кур’єрською службою по Україні. Вартість та терміни доставки узгоджується з менеджером.

2. Доставка по Україні кур'єрськими службами наступних компаній:

new_post.jpg
delivery.jpg
in_time.png
mist.png

Після відвантаження замовлення, на Ваш мобільний телефон, вказаний при реєстрації, надійде повідомлення з номером декларації, за яким Ви зможете отримати товар у представництві транспортної компанії у Вашому місті при наявності паспорта.

Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна зробити на сайтах перерахованих вище компаній.

УВАГА !!! Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

При отриманні товару уважно його огляньте, переконайтеся у відсутності видимих ​механічних пошкоджень. Пам'ятайте, що претензії за зовнішнім виглядом і комплектацією доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до моменту його передачі Вам.

3. Cамовивіз зі складів компанії.


Оплата замовлень

Наш інтернет магазин передбачає кілька способів оплати замовлень, щоб Вам було максимально зручно і швидко здійснювати у нас покупки.

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ ПРИ ОТРИМАННІ ЗАМОВЛЕННЯ

Ви оплачуєте замовлення готівкою кур'єру або у відділеннях служб доставки при отриманні замовлення.ОПЛАТА НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ

Оплата замовлення здійснюється шляхом поповнення картки ПриватБанку. Поповнити картку можна в будь-якому відділенні ПриватБанку через касу або термінал самообслуговування, а також через систему Приват24. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Зв'яжеться з менеджером для отримання рахунку з реквізитами для оплати.