Microtek є відомим гравцем на ринку енергетичних продуктів Індії. Це бренд, якому найбільше довіряють і якому віддають перевагу. Не дивно, що саме найкращі у своєму класі продукти компанії допомогли їй досягти позиції найпопулярнішого та найдовіренішого бренду. Будучи технологічним новатором і першопрохідцем у області резервного живлення в Індії, компанія Microtek посідає високе місце в цій галузі завдяки своїй здатності створювати надійні та новітні технології, які добре сприймаються та оцінюються побутовими споживачами та промисловим сектором по всьому світу.

Сьогодні Microtek пропонує безліч продуктів, які стосуються рішень для резервного живлення, сонячної енергетики, рішень для підвищення напруги, проводів та кабелів, пристроїв захисту ланцюгів (MCB, DB), та пристроїв захисту від перенапруги. Крім того, Microtek - єдиний бренд, який виробляє лінійно-інтерактивні ДБЖ в Індії. Всі ці продукти мають преміальну якість і створені для задоволення вимог споживачів.

Завдяки таким цілеспрямованим пропозиціям компанія Microtek сьогодні завоювала цінну довіру більш ніж 120 мільйонів користувачів по всьому світу. З моменту свого заснування компанія досягла значного зростання та досконалості у всіх вертикалях своєї діяльності.