Компанія TECH Sterowniki була заснована в 2004 році. З тих пір вона постійно динамічно розвивається, швидко стає лідером у виробництві електронних приладів для опалення, будь то на твердому паливі чи інших джерелах енергії. В даний час загальна площа компанії становить до 7500 м.кв., а в різних її відділах працює кілька сотень людей. Продаж спеціалізованих контролерів для різних типів приладів відбувається у 19 країнах Європи.
Компанія виробляє контролери для всіх типів опалювальних приладів, що дозволяє максимально використовувати їх потенціал. Завдяки точному, зональному обігріву у всіх приміщеннях будинку є ідеальна температура для здоров’я та благополуччя.

Виробництво контролерів на заводі - це повністю автоматизований процес і відбувається на двох виробничих лініях. TECH регулярно впроваджує нові функції в сучасних моделях пристроїв, також створює нові моделі, які збагачують поточну пропозицію. Проводяться спеціальні контрольні випробування на кожному етапі виробництва контролерів, які гарантують тривалий термін експлуатації пристроїв та високий комфорт використання. Кожен програміст працює з тестером, який перевіряє правильність роботи та найменші зміни логіки пристрою. Є власна лабораторія в компанії, в якій оглядають прилади на кожному етапі. У спеціальній кліматичній камері також перевіряється правильність роботи контролера в різних температурних умовах.

Компанія орієнтована на досягнення успіху на конкурентному та складному ринку управління опаленням.